Petr Jan Křen

Podnikatel, business mentor, konzultant, lektor a autor Milionového leadera

Petr Jan Křen

Podnikatel, business mentor, konzultant, lektor a autor Milionového leadera

Životopis

Petr Jan Křen je podnikatel, business mentor a konzultant, lektor, autor vzdělávacího a rozvojového programu Milionový leader určeného pro firmy, týmy i jednotlivce.

Bohaté zkušenosti získal během 23 let podnikatelské praxe na finančním trhu vybudováním početné struktury finančních konzultantů, manažerů a leaderů na “zelené louce”. Tato struktura profesionálů za uvedenou dobu způsobila historický provizní obrat necelé 2 miliardy Kč, v letech 2004-2010 roční provizní obrat pravidelně převyšoval 200 miliónů Kč. Přes deset let praxi získával rovněž v denním kontaktu s vlastními klienty.

Petrovým systémem vzdělávání a rozvoje podnikání úspěšně prošly stovky nezávislých finančních konzultantů, desítky manažerů, leaderů a vlastníků firem, kteří v současné době řídí a úspěšně rozvíjejí své týmy či firmy. Např. Partners, OVB, Broker Consulting, Stone & Belter, SAB servis, Fincentrum, Econea, Finprogress, Emeras Finance, Premier Finance a další.

Hlavním cílem vzdělávacího a rozvojového programu Milionový leader pro finančněporadenské firmy a pro nezávislé konzultanty je zvýšení (případně znovunalezení) vlastní vnitřní motivace členů týmu, významný nárůst obratu, úspěšný nábor a adaptace nových spolupracovníků.
Klíčovými tématy programu jsou hodnoty, poslání a vize firmy, systémy práce s klientem, systémy budování firmy a v neposlední řadě systém rozvoje a vzdělávání.

Rovněž se se svými klienty zaměřuje na rozvoj jejich vnitřního leadera. Pokud se stanou úspěšnými leadery vlastních životů, pak mají neomezené možnosti, jak mohou pozitivně ovlivňovat svět kolem sebe. Díky tomu dosahují pocitů štěstí, naplnění a smysluplného života. Jak v rovině osobní, tak i pracovní.

Kde mne najdete