Michal Šrubař

Lektor v oblasti finančního plánování, EFA academy

Michal Šrubař

Lektor v oblasti finančního plánování, EFA academy

Životopis

Jednatel poradenské společnosti EFAWAY s.r.o. a vzdělávací společnosti EFAcademy s.r.o. Člen rady a předseda akreditační komise EFPA Česká republika. Člen komise pro kvalifikační standardy SQC EFPA Europe.

V oblasti finančních služeb pracuje již dvacátým rokem nejprve na poradenských a následně manažerských pozicích v bankovnictví (Raiffeisenbank, Komerční banka, UniCredit Bank), zprostředkování finančních služeb (AAA Auto), pojišťovnictví (Česká pojišťovna), investičním poradenství a finančním plánování (Benefita, EFAWAY).

Během své pracovní kariéry vedl několik set zprostředkovatelů finančních služeb a finančních poradců v 5-ti evropských zemích a posledních 7 let se intenzivně věnuje vzdělávání a rozvoji finančních poradců.

Od roku 2011 se aktivně podílí na rozvoji EFPA Česká republika (Evropské Asociace Finančního Plánování). Stal se držitelem certifikátu EFA a členem rady EFPA. Od roku 2014 také reprezentuje Českou Republiku v rámci 12 zemí EFPA Europe jako člen komise pro kvalifikační standardy v oblasti finančního plánování (Standard and Qualification Committee EFPA Europe).

Současně provozuje vlastní poradenskou praxi a zabývá se vzděláváním a rozvojem nezávislých finančních poradců.

Kde mne najdete