Jiří Pech

Člen investičního výboru společnosti Broker Trust

Jiří Pech

Člen investičního výboru společnosti Broker Trust

Životopis

Jiří vystudoval Brno International Business School/Nottingham Trent University se zaměřením na ekonomiku a management. Své znalosti dále rozvíjel kurzy pořádanými Wharton University of Pensylvania (účetnictví) a Yale University (finanční trhy). V současné době dále studuje oceňování cenných papírů na VŠE v Praze.

Je nejmladším členem investičního výboru společnosti Broker Trust, nicméně své zkušenosti z kapitálových trhů sbírá již více než 10 let, především jako dlouhodobý individuální investor. Jeho investiční horizont mu dává možnost investovat dynamicky, především na akciových trzích.

Jako nováček si prošel finanční krizí v roce 2008. Tím získal cennou zkušenost, ze které dodnes čerpá. Tvrdí, že poradce by měl být sám investorem, jelikož jedině tak dokáže plně pochopit psychiku klienta jak v dobách růstu, tak při turbulencích.

V Broker Trustu působí od podzimu 2014 a jeho hlavní náplní je podpora poradců a školení. Je garantem produktové nabídky, zajišťuje komunikaci s produktovými partnery a koordinuje procesy týkající se oblasti investic. Intenzivně pracuje na vývoji investiční platformy.

Kde mne najdete